Objednávky

 

Pokud vás nabídka Ekofarmy Horní Ředice zaujala a rádi byste její produkty vyzkoušeli, sdělte Vaše přání prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky.

 

Objednávka může být „šitá na míru“ podle Vašich konkrétních požadavků nebo, pokud máte rádi překvapení, formou balíčku s překvapením.

 

BIO balíček s překvapením – najdete v něm od každého právě sklízeného druhu něco, takže pokud jíte všechno a nechcete přemýšlet nad tím, na co máte zrovna chuť, neváhejte! Je to jednoduché, šetří to váš čas i peníze. Při objednání tohoto balíčku v hodnotě 250 Kč totiž platíte nižší cestovné (platí zatím jen pro dovoz do Chrudimi a Pardubic). Pokud si objednáte balíček s překvapením poštou, neplatíte balné (poštovné zůstává dle tarifu České pošty).

 

Cestovné  - 30 kč pro dovoz do Chrudimi a Pardubic (10 kč pro balíčky s překvapením)

 

Objednávky prosím podávejte nejpozději do 12 hod jeden den před domluveným termínem odběru. Při pozdější objednávce se může stát, že nebude z časových důvodů nachystána nebo bude něco chybět.

 

Také prosím pozorně studujte aktuální nabídku, kde je zboží, které je momentálně k dispozici označeno křížkem – x, případně je křížek v závorce – (x), což znamená, že nabídka je již omezena.